Sapo ndodhi kjo ngjarje shokuese, ku para pak minutave ka humbur jetën një vajze me emrin Aida, që u vra në një lokal. Por edhe më çmenduri është se sipas të dhënave të policisë ajo u vra nga mixha i saj (A.M) thuhet se ai e vrau për disa probleme familjare.Policia e arrestoi (A.M), dhe do të dënohet për shumë vite burg pasi që edhe në lokal një dëshmitar e ka regjistruar ngjarjen.. Kliko ne hapsiren e meposhtme dhe prit 5 sekonda per tpar videon e ngjarjes…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *