Gruaja e cila edhe pse e martuar kishte kohë që nuk bënte seks, dhe sipas saj kjo ishte një nga arsyet kryesore se përse vendosi të tradhtonte burrin.
Rrëfimi i gruas:
Jam një grua nga Lushnja 35 vjeç. Po ju tregoj historinë time të nxehtë me një djalë 24 vjeç. Gjithçka ndodhi kur im shoq iku ne Itali.
Ai ka një vit që nuk është kthyer dhe unë nuk e prisja dot, djali është një komshi aty pranë por unë nuk e kam pas njohur. Gjithçka ndodhi para 2 javësh. Unë kisha dalë në ballkon dhe po rrija kur vura re që një djalë ishte ulur në një karrige, në lokalin para shtëpisë sime dhe po më vështronte unë u eksitova menjëherë.
Pa u matur fare unë zbulova kofshët e mia të trasha, dhe e pashë qe djali nuk po duronte më. Ai u afrua te porta ime dhe unë pa u menduar 2 herë e hapa portën. Ai u fut brenda, e futa në dhomën time, ai nuk duroi dot por ma ngriti fundin dhe futi brenda, unë ulërija nga qejfi, pasi bëmë seks të egër për 30 minuta ai u prish te gjoksi im.
U largua dhe i thashë që sa herë të dojë të vijë sërish, madje sonte e pres sërish pa durim përsëri sepse ishte shume i egër në shtrat, tamam si dua unë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *