Ndonëse është vetëm 20 vjeçe, Juli Annee është një nga modelet më të njohura amerikane.

Bukuroshja është imazhi i futbollit amerikan dhe ka tërhequr vëmendjen e miliona fansave, që e ndjekin atë në Instagram.

Së fundi, në prag të ndërrimit të viteve, Juli ka postuar një set mjaft ‘’të nxehtë’’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *