Ajo ka kohë që ka marr gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.Ndonëse sa i përket profesionit nuk njihet si motra e saj Afërdita, Jehona njihet për format e saj bombastike, transmeton Gazeta Express.Që kur u shfaq për herë të parë, Jehona komentua shumë për linjat e saj sidomos për gjoksin të cilin nuk heziton ta shfaq aspak para të gjithë ndjekësve të saj.Së fundmi Jehona në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku e gjithë vëmendja shkon te gjoksi i saj…Per te kontaktuar Jehonen klikoni ne foto me posht dhe merreni facebookun.

Jehona ka mijëra ndjekës në Instagram të cilët e ndjekin atë në cdo hap që ajo bën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *