Një vajzë, që bëri marredhenie disa herë me një qen të racës pitbull, i shpëtoi burgut pasi një gjykatë dëgjoi se si ajo i kishte thënë psikologut se kjo gjë i kishte shkatërruar jetën.Jenna Louise Driscoll, 27 vjeç, nga Australia , ishte nje vajze e bukur mirpo problemi i vetem ishte pikerisht ky , te besh maredhenie me nje kafshe apo qen .Ajo kte gje e perseriti shume here derisa ..Per me shume shtype poshte reklamen dhe shiko videon e tmerrshme:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *