Pershendetje jam Sara nga Tirana.nje dit isha duke u ngutur per pun me vetur me ndaloi polici isha pa rryp sigurie. shpejt. drita te fikura. me tha shum gjera dhe deshi tme ve gjob 1200 euro ja hoqa fleten e shenimeve me e kapa per palle dhe i thash do shpagohemi disi ok me tha me ndiq mua. Me dergoi te nje park ku nuk ishte askush hipi ne veturen time me lidhi duart dhe filloi tme lepinte ngadal….Per vazhdimin e rrefimit klikoni ne reklam…..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *