Pershendetja jam Pranvera nga Prishtina dhe jam 27 vjeçe, kam qene e martuar dhe jam ndare per arsyje se burri me tradhetonte. Por une tani kam vendosur ta beje me secilin qe me vjen rasti, sepse nese ata me tradhtojn pse te mos i tradhetoj eddhe un ata. Pra kush eshte i interesuar per te kaluar nje nate te mrekullueshme me mua, por nese doni kam edhe nje shoqe tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit ose hajdeni ne kete adrese… Mos e humb rastin…. shtypee reklamen dhe prit 5 sekonda per te pare adresen dhe numerin e telefonit…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *