Përshendetje jam Agnesa jam nga qyteti i Ferizajit qendroj afer stacionit autobusave dhe deshira ime e vetme eshte qe per ket nate te vitit te ri 2018 qe po vie deshiroj te takohem vetem per ket nate me ndonje djal i cili eshte dashamire pasi nuk mund te mbahem kam mbetur e vetmuar ne shtepi ju lutem nese deshironi ejani ju pres djalin me te mir kontakto ne numrin me posht shpejto…. kliko ne reklam nese nuk gjindet keni humbur mundesin….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *