Pershendetje jam Qendresa nga Lipjani. Komshia im seksi nuk e vente re qe kisha deshir te pallohem me te nje dit pash qe i donte macet shume me shkoi mendja te vishem si mace seksi dhe ti them qe kam bet vetem per te u vesha dhe shkova tek ai kur me pa metha qje ber kshru i tregova qe isha bere vetem per te duke iu busqeshur iu afrova dhe e putha me kapi per bythe dhe me tha macja ime filloi tme pallonte un bertitja si mace me thoshte tere kohen qe….kliko ne reklam per vazhdim….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *