Dua të tregoj diçka që nuk ja kam treguar, askujt, kurrë. Tani jam e martuar, jam rreth të 40-tave. Atëherë isha e vogël, vetëm 14vjeçe,ndaj dhe skam guxuar t’ia them kujt, atë që më pati ndodhur atëherë.

Ishte viti 1988, atëherë ishte shumë e vështirë që të merrte vesh kush se kisha bërë seks që në atë moshë, jo si tani, që është diçka normale dhe nuk e kanë shumë problem. Qyteti ku kam kaluar vajzërinë është një qytet i vogël dhe njiheshim shumë me njëri tjetrin. Unë isha në klasë të 8 dhe kisha një shoqe shumë të ngushtë, shkonim shumë tek njëra-tjetra. Ishte shumë moshë delikate, tani e kuptoj. Kur shkoja tek shoqja,shpesh ishin edhe prindërit, po më tepër babi i saj, pasi mami i saj punonte mbasdite. Në prani të babit të saj unë bëja si e rritur, bile tani e kuptoj se ndonjëherë ngacmohesha edhe vetë, shkurt më pëlqente vetja. Babi i saj ishte 35-36 vjeç,kishte trup shumë të bukur,ishte fin,punonte zyrtar. Në atë kohë nuk mendoja kurrsesi se mund të beja seks me të, pavarësisht se më pëlqente kur e gjeja në shtëpi, këte edhe ai mbase e kishte kuptuar, sepse unë vetë ngacmohesha ndonjëherë kur gjeja rastin.

Nejse atë dit shkova si gjithmonë tek shtëpia e tij, i rashë ziles, derën e hapi babi si gjithmonë, hyra dhe u nisa drejt dhomës ku rrinim me shoqen ,ai s’më tha gjë, shkoj nga dhoma s’pashë njeri, u ktheva e trembur, po babi saj më kishte ardhur nga mbas. Zemër në shtëpi s’ka njeri me tha, jemi vetëm, për një moment mbeta si e hutuar, desha te dal, por ai me kapi nga krahët dhe më puthi në faqe, unë doja të ikja, ç’ke më tha, nëse do të ikësh ik, po ky rast nuk na vjen më, unë e di që edhe ty të pëlqen, mos ki frikë, zëri më iku, nuk dija ç’të thosha, ai me kapi nga faqet dhe më puthi në buzë, unë nuk dija, por për momentin nuk lëviza, ai vazhdoj të më puthte. Kam frikë i thashë dua t e iki. Po ç’ke ti më tha, unë s’të mbaj me zor, por sot nusja dhe goca nuk vijnë fare, nëse nuk do që të besh seks s’ka problem nuk bëjmë, thjesht puthemi dhe me uli tek krevati. Unë nuk dija, ai po me puthte në buzë, filloj të me kapte nga gjoksi. Edhe pse gjoksin e kisha të vogël, po më vinte mirë kur ai më ledhatonte dhe më puthte.

Më pas ai e çoi dorën poshtë mbathjeve të mia, dhe oh zot çfarë kënaqësie. Unë fillova ti zbërtheja pantallonat, dhe pas 20 minutash kuptova që nuk isha më e virgjër.

Unë me babain e shoqes kemi bërë seks për 5 vite rregullisht deri sa unë u fejova. Ai është dashuria ime e parë për mua. Me atë kam bërë edhe seks anal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *