Afërdita Dreshaj ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor.

Ajo i ishte përkushtuar romancës me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Këtij të fundit tashmë i ka po duke kurorëzuar lidhjen disavjeçare me një fejesë.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi teksa në të shkruan se i ka thënë po të dashurit.

“Unë i thash PO. Imazhet e reja do të vijnë së shpejti. Sonte jam shumë e eksituar”, ka shkruar ndër të tjerash Dreshaj.

Tash na mbetet në ditët në vijim që 31-vjeçarja të na zbardh detaje rreth fejesës dhe ndoshta të datës së martesës së tyre.

Ndryshe, Afërdita për herë të dytë është fejuar pasi që në të kaluarën ishte pran martesës me këngëtarin, Shpat Kasapin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *