Kur bukuroshet shqiptare që vizituan haremin e Donald TrumpPara se të bëhej President i SHBA-ve dhe të realizonte ëndrrën e tij më të madhe, Donald Trump njihej si një nga njerëzit më të pasur në Amerikë

Pos kompanive milionëshe, ai e kishte edhe kompaninë e modelingut “Trump Model’s”, ku kishte mbledhur bukuroshe nga anë e kënd bota.

Në këtë kompani modelesh, kanë punuar edhe bukuroshe si Zana Krasniqi, Angela Martini, Marigona Dragusha, Mirjeta Shala, e të tjera, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, nga të njohurat që janë parë në banketet e tij luksoze, ishte Bleona Qereti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *