Këngëtarja Zaimina Vasjari është në prag të lindjes së fëmijës së saj të parë.

Ajo shumë shpejt do të bëhet nënë e një vajze emrin e së cilës ia zbuloi Ami në fotot e publikuara gjatë oranizimit të ndejës së ashtuquajtur ‘BabyShower’, shkruan lajmi.net

Në njërën prej fotografive zbulohet se vajza të cilën do ta sjell në jetë Zaimina do të quhet ‘Khloe’ ndërsa këngëtarja mezi po e pret këtë moment dhe këtë e ka thënë edhe vetë derisa publikonte fotografi nëpër rrjete sociale.

Në një të fundit gjithashtu ka treguar se mezi po pret ta mbajë ndejën e organizuar për Khloe-n e vogël.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *