Ishte dite e shtune. Si cdo te shtune bashke me shokun tim te ngushte dilnim xhiro dhe me pas per kafe. Ai quhet Beni dhe eshte shoku im qe ne klasen e pare. Bashke kemi bere gjithcka dhe e kam si vella. Ate dite shkuam dhe u ulem ne kafe dhe ai ishte i merzitur.Po me tregonte per nje histori dashurie qe kishte perfunduar keq. Duke me treguar historine i bie telefoni dhe motra e tij e pyet se ku ishte. Ai thote qe jam ne kafe dhe po te donte mund te vinte. Ajo pranoi dhe pas rreth 30 minutash erdhi tek kafja ku ishim ulur ne. Une kisha kohe pa e pare ate pasi studionte ne nje kolegj. Me cuditi shume dhe u magjepsa kur erdhi pasi kishte ndryshuar shume,ishte zbukuar edhe me teper. Pasi u ul ne kafe,biseduam rreth shkolles dhe aventurave qe une dhe Beni kishim kaluar ne vogeli.Me shikonte drejt e ne sy dhe kjo me vuri ne veshtiresi. Sidoqofte u perpoqa qe te mos e jepja veten. Pasi mbaruam kafen,Beni me tha: “Eja sot nga shpia ime qe te shohim ndonje film.

“Jam pak i zene ne fakt dhe duhet te largohem..”-u perpoqa qe te justifikohesha une kur ne te vertete nuk kisha ndonje plan. Sidoqofte ai nuk pranoi dhe kembenguli qe te shkoja me te. Ketyre lutjeve iu bashkua edhe motra e tij,Era.
“Dakort.”-thashe une me ngurrim. U nisem per ne shtepine e tij.

Shtepia e tij gjendej me pak se 20 minuta ne kembe. Pasi arritem atje,hyme brenda. U ulem ne dhomen kryesore dhe Beni tha:”Eshte nje film shume i bukur qe e kam shkarkuar nga interneti sot. Sa te marr USB dhe do vij qe ta shohim tek televizori kryesore.” Ai iku dhe une po prisja ne dhomen kryesore se bashku me motren e tij. Ajo me shikonte ne sy dhe bente disa levizje joshese qe ne te vertete me vune shume ne siklet. Ne dhome kryesore kishte pllakosur qetesia.
“Si po shkon me shkollen?”-e pyeta une per te hequr sikletin qe me kishte kapur.
“Po mire. Po kolegji eshte i bezdisshem. Merzitesh brenda. Njeriu ka edhe nevoja:te dale me shoqerine, te bej qejf e te tjera si keto….
“Jeni gati per filmin?”-na nderpreu vellai i saj me USB ne dore.
“Shko na merr ca birra nga frigoriferi”-i kerkoi motres se tij. Ajo u ngrit dhe pas 5 minutash erdhi me birrat.
“Do ta shohesh edhe ti filmin?”-e pyeti Eren.
“Sigurisht.”-u pergjigj ajo.
Filmi filloi. Ishte nje film i zhanrit komedi dhe zgjaste rreth 1 ore e 45 minuta.

Pas rreth 35 minutash,telefoni i Benit ra. Ai u ngrit per tu pergjigjur dhe doli ne sallon per te folur. Ne momentin qe ai foli une mbeta perseri i vetem me motren e tij. Ajo u afrua prane meje dhe me tha:”Duhet te jete e dashura e tij. Te ka folur per te?”
“Me tregoi pak me pare ne kafe”-iu pergjigja une.
“Epo besoj qe do te vonohet tani.”-tha ajo dhe u ngrit per te marre pultin e TV.
“Cfare po ndodh tani?”-mendova une.
Ne TV ajo hapi nje film XXX ku ne ekran shfaqej nje video prono. Ne video shfaqej nje femer duke bere gojore ne makine. Une shtanga,nuk dija se c’te beja apo te thoja.
“Ne kolegj ndihem shume e vetmuar. Ti e di qe femrat kane nevoja.”-me tha ajo duke u afruar edhe me teper tek une. Trupi im filloi te ndizej,kari mu ngrit. E dija qe po gaboja sepse ajo ishte motra e shokut tim te ngushte por nuk mund te ndaloja. Nuk munda ta kontrolloja veten. Ajo me mori duart dhe mi vendosi tek cicat e saj. Kari im u be edhe me i forte.
“Vellai jote mund te vije nga momenti ne moment.”-i thashe une me nje ze te dridhur.
“Mos u shqeteso,ajo kurva qe ka per dashnore do e kete marre per ti kerkuar te falur dhe do te vonohet.”-tha ajo duke me zbethyer pantallonat. Kari im doli ne siperfaqe tashme. Me kujdes ajo e ledhatonte dhe e futi koken e karit ne goje. Ne ate moment u ndjeva si ne parajse. Ajo e shtynte avash drejt gojes se saj derisa e mori te gjithin ne goje.

“Sa te madh e paske”-tha ajo dhe filloi ta merrte edhe me me shpejtesi ne goje.
“Dua pidh in tend”-i thashe asaj. Me ngadale i zbertheva pantallonat dhe fillova te ja ul,por ajo kundershtoi.
“Jo ketu te lutem,nuk kemi kohe.”-me tha ajo,”Prishu ne gojen time dhe me pas takohemi tek banjo sepse Genti mund te kthehet.”
Ajo filloi ta thithte e eksituar derisa une ja mbusha gojen dhe dhembet me spermen time.
“Oh Zot,kjo eshte gojorja me e mire qe kam provuar ne jeten time.”-i thashe.
“Mos harro,te pres tek banjoja”-me tha,”Kur te vije Genti thuaj qe u largua per ne dhome sepse nuk i pelqente filmi”- dhe u largua nxitimthi.

Pas rreth 5 minutash,Genti erdhi. Une isha kujdesur qe ne TV perseri te vinim filmin qe ishim duke pare.
“Ku shkoi Era?-pyeti ai sapo u ul ne divan.
“Nuk i pelqeu filmi dhe u largua per ne dhomen e saj.”-i thashe. “Po ku eshte banjoja,Gent? Me duhet te shkoj pak.”
“Ngjit shkallet lart.”-mu pergjigj.
“Dakort,nuk vonohem. Mos u merzit. Kthehem shpejt”-dhe u nisa me nxitim per ne banjo.
“Pidhi i femrave te cmend.”-mendoja me vete ndersa kari filloi te me ngrihej pa arritur akoma ne banjo duke menduar per pidhin e saj. Me shpejtesi arrita ne banjo dhe hapa deren. Ajo ishte aty dhe po priste per mua. Dyshemeja ishte pak e lagesht,por mua nuk me interesonte. Kari im behej akoma edhe me i forte. Me ngadale i ula mbathjet ne fund te kembeve ndersa pidhi i saj i rruar u shfaq. Nxorra karin dhe me ngadale fillova ti fus majen e karit. Me pas ia futa te gjithin dhe fillova ta qij me me shpejtesi.
“Oh po,me qij me fort.”-renkonte ajo. Qirje pidhi me te cmendur nuk kisha provuar me pare.
“Do me besh nje qirje ne byth?”-mu lut ajo.
“Sigurisht.”-i thashe une duke e rrotulluar 360 grade dhe duke u kthyer pas. Tani bytha e saj ishte gati per te provuar karin tim. Ngadale i futa koken dhe me pas ia zhyta te gjithin.Ajo ulerinte,nderkohe qe ishte bere uje. Sperma ishte gati per te dale per te dyten here,kesaj radhe per te kenaqur bythen e saj.
“Ma derdh brenda,jepi.”-tha ajo. Nderkohe qe une shtova ritmin dhe ja mbusha bythen me spermen time.
“Oh Zot,cfare qirje”-tha ajo nderkohe qe u ngrit,mori rrobat dhe doli nga banjoja duke me peshperitur ne vesh: “Mezi pres qe ta provojme perseri.Mos harro:nuk duhet ti tregosh gje Gentit.”

Dola nga banjoja dhe u drejtova per te dhoma kryesore. Aty ishte Genti dhe me pyeti:”Perse u vonove kaq shume?”
“Po bera dhe nje telefonate. Me moren ne telefon ato te shtepise dhe me duhet te largohem.”-i thashe une i ndier ne faj.
Dakort me tha dhe u largova me kete justifikim. “Shpresoj qe ai te mos kete dyshuar per ndonje gje”-mendoja gjate rruges.
Kaluan 2 dite dhe ne telefon me erdhi nje mesazh: “Jam Era mos u shqeteso,nuk ka kuptuar gje Genti.”
Oh Zot,sa u clirova nga keto fjale.
“Me co nje foto pidhi,te lutem.Nuk po mundem te te harroj.”-i shkruajta asaj. Ajo ma dergoi pidhin e saj dhe me tha qe nuk mund te me harronte.

Me pas une i dergova nje histori me te qime dhe i premtova qe shume shpejt do te ja fusja kar in ne pidh. Ajo me tha qe pidhi i saj ishte bere uje dhe mezi po priste qe te takoheshim.
“Kam pasur shume histori dashurie te nxehta,por ti je ndryshe. Me cmend.”-i thashe une.
Me Eren jemi takuar disa here te tjera dhe e kam qire shume here. Genti akoma nuk ka kuptuar gje. Ne fakt shpresoj qe ai te mos e kuptoje kurre pasi nuk mund te rri pa e futur kar-in ne pidh-in e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *