Prsh jam Linda 25 vjece jam Rome jetoj ne Divjakë.
Komshia im eshte nje budalla i vertet fal tij jam bere me para si fillova ta bej me te. Nje dit me thirri per tja pastruar shtepine i thash ne rregull per 30 min do vi ok me tha ai.
Hyra u pastrova u vesha bomba gjoksin gati te terin jasht dhe shkova tek ai me hapi deren kur me pa ashtu ju ngef e dallova fillova te pastroj pas 15 min me tha leje pastrimin do pallohesh me mua per 30 euro un ate e prisja thash po me hoqi blluzen dhe jeleket me lepinte ne gjokset e mija te medhaja un u laga dhe bertisja ooohhhh shko te pid….nese jeni te interesuat beje kerkesen me posht ju lutem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *