Une jam Aida nga Elbasani, dua lidhje sekrete me një hamshor në shtrat, me shkruaj te lutem ne kete numer: 0696898… Kliko mbi hapesiren e me posht me per te marre numrin e plote te Aides nga Elbasani dhe prisni disa sekonda,nese nuk ju shfaqet atehere Aida e ka hequr numrin nga redaksia jone.

Një zonjë 42 vjece nga Tirana kërkon mashkull urgjentisht

Ju lutem vetem ata qe jane serioz dhe jane hamshor te vertete ne shtrat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *