Elvana dhe Flori kanë bashkëpunuar së bashku për gati dhjetë vjet. Që në fillimet e karrierës së tyre ata janë shfaqur krah njëri tjetrit.

Edhe pse kurrë nuk kanë pohuar gjë, ata kanë thënë copëza fjalish apo kanë bërë gjeste që kanë lënë të kuptojnë se kanë qenë më tepër se shokë shkruan Albeu.com.

I gjithë publiku gjithmonë ka dashur që ata të jenë bashkë dhe ndaj situata mes Florit dhe Elvanës ka qenë një nga temat më të komentuara.

Por kur Elvana vetëm pak kohë më parë vendosi të shkëpuste bashkëpunimin me Florin dhe të largohej për të çarë në tregun ndërkombëtar, ishin fansat ata që i kërkonin dëshpërimisht që të rikthehej me Florin.

Këtë herë Elvana vjen me një foto të saj ku ka fokusuar më tepër pjesën e fytyrës, por ajo që bën më tepër përshtypje është se çfarë ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

“Ty të dedikova jetën dhe me ty ngeca,”-përfundon postimi i saj në gjuhën angleze.

Dyshimet shkojne se e ka shkruar pwr Florin por sigurisht nuk dihet.

Njeri nga fansat madje i ka shkruar “Ngece me Flor Mumajesin”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *