Këngëtarja Gjyste Vulaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Sonte bëjmë nam”.

Ajo këtë projekt muzikor e ka shoqëruar edhe me videoklip që në të duket atraktive, shkruan arbresh.info.

Por, me apo pa dashje Gjystja ka zbuluar organin gjenital në një pjesë të klipit.

Histori seksi +16 /Ja si më shkatërroi dashnori në shtrat
Për më shumë shikojeni dhe vlerësojeni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *