Këngëtarja Ronela Hajati njihet për paraqitjet e zjarrta skenike.

Ajo me zërin e saj karakteristik, vallëzimet dhe veshjen provokative ka tërhequr gjithmonë vëmendje, shkruan lajmi.net

Sidomos me të pasmet e saj seksi me të cilat po u bënë konkurencë të fortë kolegeve të saj këngëtare.

Në vazhdim ju sjellim disa fotografi me të cilat ajo ka tërhequr fuqishëm vëmendjen.

Një zonjë 42 vjece nga Tirana kërkon mashkull urgjentisht

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *