Sinan Hoxha ka kaluar një moment jo shumë të këndshëm, kur paparazët kanë fotografuar partneren e tij.

Në fakt, Andrra është fotografuar shumë herë pranë bashkëshortit, por asnjëherë më parë nuk ka qenë më shumë e ekspozuar se sa kaq. E në fakt, paparacët nuk kanë humbur rastin, por kanë fokusuar momentin që Andrras i dukeshin veshjet intime.

Sipas “Story”, çifti ka qenë i ftuar në festën e 15-vjetorit të “Top Channel”, që përkoi me party-n e fundvitit që organizohet çdo vit në muajin dhjetor në Tiranë. Çifti ishin ulur në një kënd intim, duke shijuar pijet dhe atmosferën e krijuar me stafin e madh të “Top Channel”.

Mbase fustani që kishte veshur nuk ishte zgjedhja e duhur. Por mesa duket kjo gjë nuk i ka shpëtuar këngëtarit, i cili pasi ia ka thënë në vesh të ketë kujdes me fustanin e shkurtër, është kujdesur t’i mbulojë dhe dekoldenë nuses së tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *