Një situatë e pazakonshme është regjistruar në një emision italian, ku i ftuari në studio pasi ka biseduar në transmetim live me moderatoren i ka thënë asaj: “Unë duhet të të puth patjetër”!

Ende po mbaruar mirë fjalën ai është çuar nga karrigia, i është afruar dhe e ka puthur për disa sekonda në buzë.
Pas kësaj moderatorja vetëm qeshi dhe vazhdoi të fliste.

Videoja është bërë virale në internet.

Kujtojmë këtu se këtë gjest e kemi parë disa herë me radhë kohët e fundit në televizionet italiane.
Histori seksi /Ja si më shkatërroi dashnori në shtrat
Rasti i fundit ishte kur bashkëshortja e futbollistit Toti puthi në buzë kolegen e saj moderatore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *