Këngëtarja Enca Haxhia është ndër emrat më të përfolur të shoubizit shqiptar.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar vazhdimisht imazhe nga përditshmëria e saj.

Ajo i ka treguar shpeshherë ndjekësve që nuk i merr për bazë kritikat në lidhje me ekspozimin e trupit por duket se ka njerëz që ipërdorin videot dhe këngët e saj për gjëra të turpshme.

Kështu ajo ka përfunduar në një set pornografik teksa këndon në mënyrën e saj një nga këngët më të klikuara “A po t’pëlqen?”

Epo duket se Enca duhet të ketë më shumë kujdes herën tjetër

One thought on “Skandaloze, Enca Haxhia përfundon në faqe pornoje (Foto)”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *