Së fundmi, ajo është kapur në prapaskenat e xhirimeve të reklamës së re, në të cilën është shfqur shumë provokuese.
Ylli 37 vjeçar shfaqi të gjitha linjat e saj, duke mbrojtur vetëm modestinë e saj me gurë me shkëlqim.

E vendosur për të thyer përsëri internetin, Kim prezantoi një seri paraqitjesh seksi, ndërsa u shfaq topless, duke mbuluar pasuritë e saj me duar para kamerës

Veshur vetëm me bojë përgjatë trupit dhe një palë të brendshme, e bukura Kim vuri kështu në pah edhe asetet e saj.

Artisti i saj i besuar Ariel Tejada aplikoi grimin e saj e saj, ndërsa Chris Apptleton ishte përgjegjës për flokët e saj.
Xhiruesi i reklamës ishte regjisori i njohur Marcelo Cantu.

Sipas aplikacionit të saj, koleksioni i tërë përmban pesë ngjyra me shkëlqim dhe pluhur.

Në faqen e KKW, koleksioni ‘Ultralight Beam’ është shitur, edhe pse fansat mund t’i blejnë ato individualisht.

Produkte të tjera të disponueshme përfshijnë buzëkuq të lëngshëm, kuti krem dhe pluhur kontur dhe aromat e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *