Ajo është padyshim një nga modelet më të njohura shqiptare.

Këtë herë Angela Martini ka habitur fansat dhe i ka dhënë fund beqarisë në mënyrë të papritur.

Ajo ka postuar në isntagram disa foto nga ceremonia aspak e zakonshme me miliarderin rumun, Dragos Savulesc.

Martini e ka ekzagjeruar paksa me veshjen e saj, pasi është shfaqur e veshur e gjitha me të zeza.

“Sapo u martova mbrëmjen e djeshme me burrin e endrrave të mia”-ka shkruar ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *